Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

Kuldīgas pusē vīrietis inscenē savu nolaupīšanu, lai, sievai nezinot, stipri piedzertos (1)

Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: IMAGO/Michael Gstettenbauer

Kuldīgas novadā kāds vīrietis inscenējis savu nolaupīšanu, bet, kamēr policija un radi viņu meklējuši, vīrietis ar kompāniju stipri piedzēries, informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Trešdien ap plkst.19.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Kuldīgas novadā kāds vīrietis piekauts un izmests no automašīnas ārpus apdzīvotas vietas uz grantēta ceļa, bet viņa atrašanās vieta neesot zināma.

Tuvinieki policijai pastāstīja, ka vīrieša atrašanās vieta nav zināma, un ka telefons viņam esot līdzi, bet uz zvaniem viņš neatbild. Sarunas laikā noskaidrojās, ka vīrietim neesot cepures, cimdu un virsjakas.

Personas meklēšanā tika iesaistīta arī Kuldīgas novada pašvaldības policija un izmantoti droni, lai pārmeklētu Kuldīgas novada Pelču pagasta apkārtni. Vīrieša meklēšanā bija piesaistīti vairāki viņa radinieki un paziņas, kuri ar automašīnām apbraukāja tuvāko apkārtni.

Meklēšana rezultējās ar informāciju, ka vīrietim nekas nekaiš - viņš atradās publiskā vietā Kuldīgā, kur lietoja alkoholiskos dzērienus, pēc kā pats pārradās mājās.

Valsts policijas amatpersonas veica alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatējot, ka viņš atradies 4,69 promiļu reibumā. Noskaidrojās, ka vīrietis samelojis, jo nevēlējies, lai dzīvesbiedre zina viņa patieso atrašanās vietu un to, ar ko viņš pavada laiku.

Valsts policijā pret vīrieti sākts administratīvā pārkāpuma process par informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā dēļ policijas, darbinieki atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tikuši iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu. Par to fiziskai personai piemēro naudas sodu no 35 līdz 210 eiro.

Valsts policija atgādina, ka, iespējams, brīdī, kad operatīvie dienesti tiek novirzīti uz šādiem viltus izsaukumiem, to palīdzība ir nepieciešama citviet.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu