Divas sievietes vienojās par automašīnu maiņas darījumu, noslēdza maiņas līgumu. Tā kā vienai no sievietēm bija jānokārto saistības ar banku, puses sarunāja, ka spēkratus pārrakstīs vēlāk. Uzticējās viena otrai un ļāva braukt ar automašīnu. Uzticēšanās gan vienai sievietei maksāja dārgi.
"Bija doma pārrakstīt, bet viņa [otra sieviete] savu automašīnu nevarēja pārrakstīt, arī mēs savu nepārrakstījām uz viņu. Laiks ritēja, it kā viss bija kārtībā, bet tad mums atsūtīja radara sodu. To viņa [otra sieviete] uzreiz samaksāja. Likās, ka viss ir kārtībā. Tad nāca mums citi viņas sodi, ko sāka nemaksāt, kas mūs neapmierināja. Apmainījāmies atpakaļ ar automašīnam.
Tad kādā dienā mana draudzene histērijā sāka raudāt, jo e-pastā uzrakstīja parādu piedzinējs: 30 eiro neapmaksāts sods, kā arī 15 eiro par parādu piedzinēja darbu. Izrādījās, ka ir vēl 10 šādi sodi. Kopā 12 sodi," raidījumam stāsta automašīnas īpašnieces draugs.
Šokētās sievietes draugs stāstīja, ka otra persona vizinājās ar nepārrakstīto automašīnu divus mēnešus. Daudzie sodi, par kuriem uzzināja no parādu piedzinēja, bija no autostāvvietu apsaimniekotāja "Cityparks Latvia".
Stāsta turpinājums "Bez tabu" sižetā: