![Pilsētas panorāma.](http://f8.pmo.ee/WnCR-42tR23gUC7TOEfF-r5EH28=/1442x0/filters:format(webp)/nginx/o/2025/02/07/16640474t1h960d.jpg)
Piektdienas rītā atmosfēras spiediens jūras līmenī ir no 1046 hektopaskāliem Latvijas dienvidrietumos līdz 1051 hektopaskālam valsts ziemeļaustrumos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
Piektdienas rītā atmosfēras spiediens jūras līmenī ir no 1046 hektopaskāliem Latvijas dienvidrietumos līdz 1051 hektopaskālam valsts ziemeļaustrumos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
Tas ir augstākais gaisa spiediens Latvijā kopš 2015.gada marta. Tuvākajās stundās spiediens pakāpsies vēl par diviem hektopaskāliem augstāk, sasniedzot 2012.gada janvārī reģistrēto līmeni.
Baltijas jūras reģionā un Krievijā nostiprinājies anticiklons. Augsts atmosfēras spiediens saglabāsies līdz nākamās nedēļas vidum.
Debesis pārsvarā mākoņainas, nav būtisku nokrišņu. Pūš lēns līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa kvalitāte laba.
Gaisa temperatūra no +2 grādiem Kurzemes rietumkrastā līdz -5 grādiem vietām valsts austrumos.
Latvijas austrumu pusi klāj līdz trim centimetriem bieza sniega sega, bet Dagdas un Piedrujas novērojumu stacijā tās biezums ir aptuveni pieci centimetri.
Rīgā gaisa temperatūra noslīdējusi grādu zem nulles un pūš austrumu, dienvidaustrumu vējš ar ātrumu trīs metri sekundē, gaisa spiediens pakāpies līdz 1048 hektopaskāliem.
Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -2,5 grādiem Dagdā līdz +6,8 grādiem Rucavā.
Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 6.februārī bija +20..+21 grāds Portugālē un Spānijā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz piektdienu -19 grādi kalnos Skandināvijas dienvidu daļā, kā arī vietām Krievijā.