Trīs stundas ilgā intervija, kurā skarts plašs jautājumu loks, Fridmana kanālā platformā "YouTube" publicēta svētdienas vakarā.
"Nedaudz vēlāk, dažas dienas vēlāk, pēc kara pirmajām dienām es runāju ar Lukašenko pa telefonu, un viņš atvainojās. Viņš teica: "Tas neesmu es. No manas teritorijas izšāva raķetes, un izšāva Putins." Šie ir viņa vārdi, man ir liecinieki. Viņš teica: "Es atvainojos. Ticiet man, Volodja, tas nebiju es. Es nekontrolēju, tās ir vienkārši raķetes, tas ir Putins..."" Lukašenko teikto intervijā atstāstīja Zelenskis.
Lukašenko turpretī Baltkrievijas propagandas ruporam "BELTA" apgalvoja, ka viņa režīms nav aicinājis Kijivu veikt "kompensācijas" triecienu pa Moziras naftas pārstrādes rūpnīcu.
"Kāpēc Volodja Zelenskis tā rīkojas? Mēs labi sapratāmies — mūsu attiecības bija labas," sacīja Lukašenko. "Ko viņš muld? Ko viņam tagad vajag? Viņam dod komandu. Viņi neapstāsies ne pie kā, lai ievilktu [Baltkrieviju] karā."
Lukašenko arī apcerēja, ka Baltkrievija, visticamāk, "neizdzīvotu kā valsts", ja tiktu ciešāk iesaistīta karā Ukrainā. "Mums ir jānoturas. Lai viņi saka, ka mums šeit ir diktatūra vai kas cits. Tāda diktatūra kā Baltkrievijā ir labāka par tādu demokrātiju kā Ukrainā."