Viņa skaidroja, ka pret "Azov" tiek izdarīts īpašs spiediens, jo kopš 2014.gada šo pulku Krievija izvēlējās par savas propagandas mērķi.
"Zinot, ka "Azov" ir viena no efektīvākajām un motivētākajām Ukrainas armijas struktūrvienībām, krievi radīja to "Azov" tēlu, kas diemžēl zināmā mērā pastāv arī Rietumos un citur pasaulē. Krievijas mērķis bija pazemināt "Azov" efektivitāti, kas viņiem arī izdevās, jo no 2016. līdz 2024.gadam mums nebija ļauts saņemt Rietumu bruņojumu. Arī Mariupoli azovieši aizstāvēja bez Rietumu bruņojuma. To ir svarīgi saprast - gan uz šo lēmumu pieņēmēju, gan uz propagandas īstenotāju sirdsapziņas ir visi daudzie Mariupoles upuri. Ja mūsu cilvēkiem būtu moderns, kvalitatīvs bruņojums, tad pilsētas aizstāvība noritētu citādāk," uzsvēra Fedosjuka.
"Laimīgā kārtā amerikāņu varas iestādes vasarā tika skaidrībā ar to, ka "Azov" nav nekāds neonacistisks grupējums, un par to priecājamies. Diemžēl birokrātiskā mašīna strādā lēni, un līdz šim Rietumu ieročus saņēmuši neesam."
Viņa pauda pārliecību, ka azoviešu rokās šie ieroči tiks izmantoti maksimāli efektīvi, ja jau šī brigāde demonstrē tik augstus rezultātus, karojot ar ukraiņu jeb padomju ieročiem vai ieročiem, ko iegādājas brīvprātīgie ziedotāji.
"Varam tikai iedomāties, kādus rezultātus azovieši būtu sasnieguši, ja viņiem būtu moderns bruņojums," viņa sacīja.
Fedosjuka uzskata, ka Krievijas propaganda ietekmēja arī tās struktūras, kas strādā ar "Azov" karagūstekņiem, un tās ir šīs propagandas angažētas: "Šie cilvēki ir desmit gadus par "Azov" klausījušies melus, tāpēc pret gūstekņiem izturas ar īpašu cietsirdību. To labi redzam, kad notiek apmaiņas, - cilvēki atgriežas nobadināti, ar sadragātiem kauliem, izsistiem zobiem, hematomām."