Džounss savā mājaslapā un raidījumā "Infowars" gadiem ilgi apgalvoja, ka apšaudē "neviens nenomira" un ka slaktiņu esot "iestudējusi" ASV valdība, lai ar to pamatotu šaujamieroču aizliegumu. Apšaudes upuru vecākus, kuri publiski komentēja notikušo, viņš devēja par "krīzes aktieriem" un par dažiem pat apgalvoja, ka tādi cilvēki vispār nepastāvot.
Šī gada augustā Džounss citā tiesvedībā par apmelošanu, kas ierosināta Teksasas štatā, atzina, ka apšaude ir "simtprocentīgi īsta". Augustā Džounsam Teksasā lika citu Sendihukas pamatskolas apšaudes upuru ģimenēm izmaksāt kompensāciju 49,3 miljonu dolāru apmērā.
Konektikutā notikušajā tiesā vairāki apšaudes upuru vecāki sniedza emocionālas liecības, aprakstot, kā saņēmuši lielu skaitu naidīgu ziņu internetā un kā ģimenēm nācies vairākas reizes pārcelties bailēs par savu drošību. Džounss argumentēja, ka neesot vainojams par savu sekotāju izdarībām.
Marks Bardens stāstīja, ka esot dzirdējis par gadījumiem, kad sazvērestības teorijas sekotāji urinējuši uz viņa dēla Daniela kapa un "draudējuši to atrakt".
Tiesā tika prezentēti dati, ka Džounss un viņa uzņēmums "Free Speech Systems" nopelnījuši miljoniem dolāru, "Infowars" vietnē tirgojot uztura bagātinātājus un citas preces.
Džounss pēc lēmuma pasludināšanas lūdza saviem sekotājiem ziedojumus, taču solīja tos neizmantot kompensāciju izmaksāšanai. "Nauda nenonāks pie šiem cilvēkiem," viņš teica. "Tā tiks ieguldīta cīņā pret šo viltojumu un uzņēmuma stabilizēšanā."
Džounss grasās pārsūdzēt lēmumu.
Maz ticams, ka upuru ģimenes saņems pietiesātās kompensācijas. Džounss un viņa uzņēmums Teksasā pieteikuši bankrotu. Tiesas pieaicināts ekonomisko noziegumu izmeklētājs liecinājis, ka Džounsa personīgā turība un uzņēmuma vērtība ir ap 270 miljoniem dolāru, taču Džounss to noliedzis.
Džounsam Teksasā priekšā vēl trešā tiesas prāva par apmelošanu saistībā ar Sendihukas pamatskolas apšaudi.