Runājot par iespējamām izmaiņām infrastruktūras nodrošināšanā gadījumā, ja "Tet" un LMT tiek apvienoti, Tatarčuks sacīja nekādu izmaiņu nebūs, jo šobrīd pakalpojumus bāzes staciju pieslēgšanai optiskajam tīklam "Tet" sniedz vienādi visiem operatoriem atbilstoši katra tehnoloģiskajām prasībām, kas reizēm atšķiras.
Arī apvienošanas gadījumā paliks spēkā regulējums, kas nosaka, par kādām cenām un kā tiek piešķirta pieeja, atzīmēja Tatarčuks.
Tāpat viņš minēja, ka "Tet" ir regulatora uzlikts pienākums nodrošināt arī tā sauktos atsaistes pakalpojumus - ikvienā dzīvoklī vai mājā, kur ir pieejams optiskā tīkla pieslēgums, jebkurš no komersantiem var pieteikties un caur optisko šķiedru, kas nonāk konkrētā īpašumā, nodrošināt pakalpojumus.
Uzņēmums nodrošina optikas pieslēgumu jebkuram komersantam, kuram ir atbilstoša elektronisko sakaru pakalpojumu licence, bet tas notiek par regulētu cenu, kas ir 6,42 eiro mēnesī par pārraides ātrumu 1000 megabiti, skaidroja Tatarčuks, piebilstot, ka ir arī jānodrošina "Tet" iekārta, lai internets darbotos - arī par regulētu cenu 1,5 eiro mēnesī.
"Katrs no mūsu konkurentiem var pieteikties šim atsaistes pakalpojumam, un, mūsuprāt, cena ir gan pamatota, gan adekvāta," sacīja Tatarčuks.
Vienlaikus viņš norādīja, ka izaicinājums, kāpēc šis pakalpojums nav populārs un kāpēc konkurenti to īpaši neizmanto, ir tas, ka, neskatoties uz to, ka regulējums aizliedz nelegālus gaisa vadus, kuriem nav ne legāla būvniecības procesa, ne projektu saskaņojuma ar ēku iedzīvotājiem, tie joprojām ir redzami. "Izejiet uz ielas un vienkārši paskatieties debesīs Rīgā un citās pilsētās, jo tā nav problēma tikai Rīgā," teica Tatarčuks.