Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis

Balinska pārstāvētā "Panthers" uzvar "Rangers"

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis ceturtdien, 24. oktobrī, demonstrēja aktīvu sniegumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru.

"Panthers" viesos ar rezultātu 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) uzvarēja Ņujorkas "Rangers" komandu, kuru pārspēja arī šī gada Stenlija kausa konferences finālā.

Jau spēles 44.sekundē viesus vadībā izvirzīja Antons Lundels un divas minūtes vēlāk 2:0 panāca Kārters Verhēge. Vēl pāris minūtes vēlāk Aleksis Lafrenjē samazināja floridiešu pārsvar, taču otrā perioda septītajā minūtē Sems Benets atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 24 metienus, kļūdams par vārtsargu, kurš NHL visātrāk sakrājis 400 uzvaras.

Balinskis spēlēja deviņas minūtes un 23 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un statistikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Panthers" ar 11 punktiem deviņās spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē, atpaliekot tikai no šodienas pretiniekiem, kuri tikpat punktus iekrājuši septiņos dueļos.