Marina Latiševa

Itālijas "Sassuolo" sagrauj "Daugavpils" komandu UEFA Jaunatnes līgā

BFC "Daugavpils" jaunieši.
BFC "Daugavpils" jaunieši. Foto: BFC "Daugavpils"

"Daugavpils" komanda trešdien Rīgā UEFA Jaunatnes līgas otrās kārtas pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu.

Daugavpilieši mājinieku lomā ar 0:5 (0:2) piekāpās Itālijas komandai "Sassuolo".

Pirmajā puslaikā "Daugavpils" vārtos bumbu raidīja Kristians Frangella un Džakomo Benvenuti, bet otrā puslaika izskaņā četru minūšu laikā daugavpiliešu vārtsargu divas reizes pārspēja Kevins Bruno.

Vēl vienu reizi bumba mājinieku vārtos nonāca pēc "Daugavpils" aizsarga Rainera Urujeva pieskāriena.

Atbildes spēle Itālijā notiks 6.novembrī.

Pirmajā kārtā daugavpilieši vispirms mājās ar 1:0 uzvarēja Ziemeļīrijas klubu Belfāstas "Cliftonville", viesos piekāpās tam ar 1:2, ar 4:2 uzvarēja pēcspēles sitienos.

"Sassuolo" pirmās kārtas cīņās nebija jāpiedalās.

Desmit komandas, kas pārvarēs trīs nacionālo čempionu zara kārtas, nopelnīs iespēju sacensties ar komandām, kas spēkojas UEFA Čempionu līgas zarā (pieaugušo turnīrā startējošo klubu jauniešu komandas).

Iepriekšējā sezonā "Jelgavas" U-19 komanda pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 1:4 atzina Budapeštas MTK futbolistu pārākumu.

UEFA Jaunatnes līgā čempioni tiek noskaidroti kopš 2013./2014.gada sezonas. Pa diviem uzvarētāju tituliem ir Londonas "Chelsea" un "Barcelona" klubiem.

Pagājušās sezonas finālā Pirejas "Olympiacos" Šveices pilsētā Nionā ar 3:0 sagrāva Itālijas vienības "AC Milan" jaunos futbolistus.