Šodienas redaktors:
Pauls Jānis Siksnis

Girgensons lieto spēka paņēmienus "Lightning" uzvarā pār Šilova un Bļugera "Canucks"

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien lika lietā trīs spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda izcīnīja uzvaru.

"Lightning" mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) uzvarēja Vankūveras "Canucks" vienību, kurā spēlēja Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs un Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers.

Girgensons uz ledus pavadīja 10 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Šilovs tika galā ar 24 no 27 pretinieku metieniem, atvairot 88,9% raidījumu.

Bļugers pavadīja uz ledus 11 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā lietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

"Lightning" ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, bet "Canucks" ar diviem punktiem vienā spēlē ieņem 12.vietu Rietumu konferencē.