Pauls Jānis Siksnis

Indrašis tiek pie rezultatīvas piespēles SHL mačā

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: twitter.com/Brynas

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Jēvles "Brynas" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā.

"Brynas" mājās pagarinājumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Malmes "Redhawks".

Indrašis 37.minūtē nopelnīja rezultatīvu piespēli Jūhana Lāšona vārtu guvumā vairākumā, mājiniekiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

Latviešu uzbrucējs 20 minūtēs un četrās sekundēs uz ledus trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Uzvaras vārtus pēc pagarinājumā spēlētām trim minūtēm un 33 sekundēm guva Bobijs Trivinjo.

Uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas čempione Šellefteo AIK sestdien viesos tiksies ar "Timra".

AIK ar 18 punktiem astoņās spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet "Brynas" ar 12 punktiem ir desmitajā vietā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".