Pauls Jānis Siksnis

Favorītu duelis izpaliek, Alkarass cieš zaudējumu Šanhajā

Karloss Alkarass.
Karloss Alkarass. Foto: AP/Scanpix

Planētas pirmā rakete tenisā itālietis Janniks Sinners ceturtdien sasniedza Šanhajas "ATP 1000" sērijas turnīra pusfinālu, bet pasaules ranga otrais numurs spānis Karloss Alkarass piedzīvoja zaudējumu.

Sacensību galvenais favorīts ceturtdaļfinālā ar 6-1, 6-4 pārspēja ATP piekto numuru Daņiilu Medvedevu no Krievijas.

Pusfinālā Sinnera pretinieks būs čehu tenisists Tomāšs Mahačs (ATP 33.), kurš ceturtdien ar 7-6 (7:5), 7-5 pieveica ATP ranga otro numuru Alkarasu.

Pārējos ceturtdaļfināla pāros rīt amerikānis Teilors Frics (ATP 7.) spēlēs ar Dāvidu Gofēnu (ATP 66.) no Beļģijas, bet četrkārtējais šī turnīra uzvarētājs serbs Novaks Džokovičs (ATP 4.) mērosies spēkiem ar Jakubu Menšiku (ATP 65.) no Čehijas.

Sacensības norisinās cietā seguma kortos un noslēgsies 13.oktobrī.

Pērn Šanhajas "Masters" turnīrā uzvarēja polis Huberts Hurkačs.