Šodienas redaktors:
Marina Latiševa

Video Latvijas hokejists Lapinskis gūst komandas vienīgos vārtus sezonas atklāšanā

Latvijas hokeja uzbrucējs Oskars Lapinskis (nr. 13)

Latvijas uzbrucējs Oskars Lapinskis trešdien guva vārtus Šveices hokeja līgas (NL) sezonas pirmajā spēlē, tomēr tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Langnavas "Tigers" tikt pie uzvaras izbraukuma mačā ar "Bern" komandu.

Sezonas pirmo spēli "Tigers" viesos zaudēja ar 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) un vienīgos vārtus komandas labā mača 35.minūtē guva 22 gadus vecais latviešu uzbrucējs.

Lapinskis laukumā pavadīja 12 minūtes un 27 sekundes, izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau ziņots, ka NL čempionāts sākās otrdien un ar vārtu guvumu izcēlās arī Rūdolfs Balcers, palīdzot pagājušā gada čempionei Cīrihes "Lions" viesos ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pieveikt "Biel-Bienne" vienību.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta Cīrihes "Lions", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja "Lausanne" hokejistus.