Marina Latiševa

Grandu duelī starp Mančestras "City" un "Inter" vārti netiek gūti

Mančestras "City" un Milānas "Inter" futbolisti.
Mančestras "City" un Milānas "Inter" futbolisti. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Mančestras "City" futbolisti savā laukumā trešdien spēlēja neizšķirti ar Milānas "Inter" UEFA Čempionu līgas grupas turnīra pirmajā spēlē, bet Parīzes "Saint-Germain" mājās panāca uzvaru 90.minūtē.

"City" savā laukumā spēlēja 0:0 ar Milānas "Inter", bet Parīzes "Saint-Germain" uzvaru 90.minūtē mačā ar Čempionu līgas debitantu grupu turnīrā Spānijas klubu "Girona" panāca Nunu Mendešs.

Pagājušās sezonas fināliste Dormundes "Borussia" no Vācijas Beļģijas pilsētā Brigē ar 3:0 (0:0) pārspēja "Club Brugge".

Divus vārtus 76. un 86.minūtē guva Džeimijs Bino-Gitenss, bet mača kompensācijas laika piektajā minūtē 11 metru sitienu realizēja Serū Girasī.

Glāzgovas "Celtic" mājās ar 5:1 (1:0) sagrāva Bratislavas "Slovan", kam tā bija debija Čempionu līgas grupu turnīrā.

Liems Skeilss guva vārtus 17.minūtē, Kjogo Furukaši - 47.minūtē un Arne Engels ar 11 metru soda sitienu - 56.minūtē, panākot 3:0.

61.minūtē Kevins Vimmers vienus vārtus atguva, 70.minūtē 4:1 panāca Daizens Maeda, bet 87.minūtē 5:1 - Edams Aida.

Jau ziņots, ka trešdienas pirmajās spēlēs Prāgas "Sparta" mājās ar 3:0 (2:0) apspēlēja Austrijas "Salzburg", bet "Bologna" savā laukumā spēlēja 0:0 ar Doneckas "Šahtar".

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm.

Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas duelī divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt", sacensības turpinot UEFA Eiropas līgā.

Sacensību fināls notiks 2025.gada 31.maijā Minhenē.

Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".