Kārlis Melngalvis

"VEF Rīga" basketbolisti zaudē "Fracht" Baltijas Superkausa pusfinālā

"VEF Rīga" spēlētājs Dairis Bertāns.
"VEF Rīga" spēlētājs Dairis Bertāns. Foto: Evija Trifanova/LETA

"VEF Rīga" basketbolisti sestdien Rīgā cieta zaudējumu "Fracht" Baltijas Superkausa pusfinālā.

"VEF Rīga" ar 76:80 (23:19, 16:28, 19:15, 18:18) piekāpās Viļņas "Wolves".

Mājinieku rindās 14 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Vjačeslavs Bobrovs, 13 punktus guva Herisons Klīrijs, bet 11 punkti, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas kļūdas Isufa Sanona kontā.

Viļņas komandā 18 punktus un piecas kļūdas sakrāja Endrū Endrūss, 15 punktus guva Džefrijs Teilors, bet 13 punktus - Entonijs Kovans.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā. Mājinieki pēc diviem precīziem Rodrigo Būmeistera soda metieniem panāca 15:11, taču nākamos piecus punktus guva viesi.

Pēc Džakvona Lorensa bumbas trieciena grozā no augšas "VEF Rīga" pārsvars sasniedza 29:22, taču atlikušo puslaika daļu "Wolves" uzvarēja ar 25:10.

Pēc 9:0 izrāviena otrā puslaika sākumā "vefieši" izvirzījās vadībā ar 51:49, bet turpinājumā, atskaitot sešu punktu izrāvienu trešās un ceturtās ceturtdaļas mijā, kad viesi izvirzījās vadībā ar 64:58, cīņa noritēja punkts punktā.

Par izšķirošo kļuva lietuviešu piecu punktu izrāviens, pēc Regimanta Miņotas tālmetiena izvirzoties vadībā ar 76:72.

Jau ziņots, ka pirmajā pusfinālā sestdien "Rīgas zeļļi" ar 67:61 (24:21, 16:9, 15:11, 12:20) apspēlēja Lietuvas komandu Panevēžas "Lietkabelis".

Iepriekš ziņots, ka pasākuma ietvaros volejbola sacensību pusfinālā "Lūši" ar 3-2 (32:30, 23:25, 25:22, 22:25, 15:10) pieveica "Robežsardzi"/"Rīgu" un svētdien finālā tiksies ar Tartu "Bigbank", kas ar 3-0 (25:22, 25:18, 26:24) apspēlēja Tallinas "Selver"/"TalTech".

Svētdien, plkst.11, notiks spēle par trešo vietu volejbolā, plkst.14 - spēle par bronzas medaļām basketbolā, plkst.17 - fināls volejbolistiem, bet plkst.20 - izšķirošā spēle basketbolā. Visas svētdienas spēļu tiešraides translēs televīzijas kanāls LTV7.

Pasākums notiek sadarbībā ar loģistikas uzņēmumu SIA "Fracht".