Šodienas redaktors:
Marina Latiševa

"Rīgas zeļļu" basketbolisti iekļūst "Fracht" Baltijas Superkausa finālā

"Rīgas zeļļu" basketbolisti sestdien Rīgā svinēja uzvaru "Fracht" Baltijas Superkausa pusfinālā.

"Rīgas zeļļi" "Arēnā Rīga" ar 67:61 (24:21, 16:9, 15:11, 12:20) apspēlēja Lietuvas komandu Panevēžas "Lietkabelis".

Lietuvieši pie vadības šajā spēlē netika, taču pirmā ceturtdaļa noritēja līdzīgā cīņā, lielāko pārsvaru mājiniekiem pēc Uģa Pinetes tālmetiena panākot 65 sekundes līdz ceturtdaļas beigām - 24:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā Vītenis Lipkevičs ar tālmetienu panāca 24:24, taču mājinieki atbildēja ar sešiem gūtiem punktiem, pēc Kristera Skrindas precīza viena no diviem soda metieniem panākot 30:24.

19 sekundes pirms puslaika beigām Helmanis ar āķa metienu pirmoreiz spēlē panāca desmit punktu pārsvaru - 40:30.

Lietuvieši tuvāk par septiņiem punktiem netika laisti visu otro puslaiku, līdz 78 sekundes pirms pamatlaika beigām Danieļus Latvinovičs ar tālmetienu panāca 58:63.

Pinete ar diviem un Dāvids Vīksne ar vienu precīzu soda metienu pārsvaru palielināja līdz 66:58, nosargājot uzvaru.

Plkst.20 otrā pusfinālā laukumā dosies "VEF Rīga" un Viļnas "Wolves". Spēle tiešraidē tiks translēta televīzijas kanālā TV4.

Jau ziņots, ka pasākuma ietvaros volejbola sacensību pusfinālā "Lūši" ar 3-2 (32:30, 23:25, 25:22, 22:25, 15:10) pieveica "Robežsardzi"/"Rīgu" un svētdien finālā tiksies ar Tartu "Bigbank", kas ar 3-0 (25:22, 25:18, 26:24) apspēlēja Tallinas "Selver"/"TalTech".

Svētdien, plkst.11, notiks spēle par trešo vietu volejbolā, plkst.14 - spēle par bronzas medaļām basketbolā, plkst.17 - fināls volejbolistiem, bet plkst.20 - izšķirošā spēle basketbolā. Visas svētdienas spēļu tiešraides translēs televīzijas kanāls LTV7.

Pasākums notiek sadarbībā ar loģistikas uzņēmumu SIA "Fracht".