Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis

Šalkovskis/Jaundžeikars U-19 pasaules čempionātā pludmales volejbolā izcīna sudrabu

Latvijas pludmales volejbolisti Matīss Šalkovskis/Kārlis Jaundžeikars
Latvijas pludmales volejbolisti Matīss Šalkovskis/Kārlis Jaundžeikars Foto: volleyballworld.com

Latvijas duets Matīss Šalkovskis/Kārlis Jaundžeikars svētdien Ķīnā izcīnīja sudraba medaļas U-19 pasaules čempionātā pludmales volejbolā.

Šalkovskis/Jaundžeikars, kuri turnīrā ir izlikti ar 29.numuru, finālspēlē ar rezultātu 0-2 (23:25, 19:21) zaudēja poļiem Šimonam Petrašekam/Jakubam Kžeminskim (26.).

Pirmajā setā latvieši bija panākuši 20:17, taču neizmantoja vairākas setbumbas, virsroku ar 25:23 gūstot poļiem.

Jau ziņots, ka pēc divu kvalifikācijas kārtu pārvarēšanas Latvijas duets apakšgrupā uzvarēja visās trīs spēlēs un "play-off" sāka no astotdaļfināla. Jaunatnes turnīros dalībnieku kārtas numurs neatspoguļo reālo spēku samēru, arī poļiem turnīru sākot no kvalifikācijas.

Sieviešu sacensībās Paula Krieva/Monika Mamaja meistarsacīkstes noslēdza dalītā 17.vietā.