Šodienas redaktors:
Marina Latiševa

"Liverpool" un "Arsenal" futbolisti izcīna uzvaras Anglijas premjerlīgas sezonas ievadā

"Arsenal" futbolisti.
"Arsenal" futbolisti. Foto: EPA/Scanpix

Londonas "Arsenal" un "Liverpool" sestdien Anglijas futbola premjerlīgas pirmās kārtas mačos izcīnīja panākumus.

"Liverpool" viesos ar 2:0 (0:0) pārspēja Ipsvičas "Town", kas premjerlīgā atgriezās pēc 22 gadu pārtraukuma.

Pirmajā puslaikā komandām negūstot vārtus, otrajā puslaikā pēc spēlētām 15 minūtēm Liverpūles komandu vadībā izvirzīja Djogu Žota, bet vēl piecas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Mohameds Salāhs, kurš arī pirmajā vārtu guvumā tika pie rezultatīvas piespēles.

Salāham karjeras laikā izdevies gūt deviņus vārtus premjerlīgas pirmās kārtas mačos.

Tāpat tā bija pirmā oficiālā spēle, kuru Arends Slots aizvadīja "Liverpool" galvenā trenera amatā.

Savukārt iepriekšējo divu sezonu vicečempione "Arsenal" mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja Vulverhemptonas "Wanderers".

Pirmajā puslaikā pēc spēlētām nepilnām 25 minūtēm mājinieku labā 1:0 panāca Kajs Hāvercs, bet otrajā puslaikā 74.minūtē pārsvaru dubultoja Bukajo Saka. Abi vārtu guvēji arī tika pie rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekšējo četru sezonu čempione Mančestras "City" sezonu sāks svētdien, viesojoties pie Londonas "Chelsea".