Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis

Foto BMX riteņbraucēji Stūriška un Krīgers piedzīvo kritienu Parīzes OS sacensībās

Latvijas BMX riteņbraucēji Veronika Monika Stūriška un Kristens Krīgers ceturtdien Parīzes olimpiskajās spēlēs piedzīvoja kritienu, iegūstot attiecīgi 20. un 24. vietu. Gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē startēja 24 braucēji.

Stūriška pirmajā ceturtdaļfināla braucienā finišēja septītā, apsteidzot japānieti Sai Hatakejamu, kura piedzīvoja kritienu starta taisnē.

Otrajā braucienā Stūriška sākumā izcīnīja sesto vietu, ko nosargāja līdz finišam, bet trešajā braucienā sākumā izvirzījās piektajā vietā, finišējot sestajai.

Ar 19 punktiem Stūriška ieņēma 18.vietu un ieguva tiesības startēt pēdējās cerības braucienā.

Trases sākuma daļā Stūriška pēdējās cerības braucienā atradās labāko četriniekā, kas finišā dotu vietu pusfinālā, taču Latvijas sportiste piedzīvoja kritienu.

Krīgers ceturtdaļfināla braucienus sāka ar astoto vietu, otrajā braucienā piedzīvoja kritienu trases vidū nefinišējot, bet trešajā braucienā nepiedalījās.

Latvijas sportists sacensību laikā devās uz padziļinātākām medicīniskajām pārbaudēm.