Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis

Alkarass otro gadu pēc kārtas iekļūst Vimbldonas turnīra finālā. Atkal tiksies ar Džokoviču

Papildināts

Spānijas tenisists Karloss Alkarass piektdien nodrošināja vietu sezonas trešā "Grand Slam" turnīra - Vimbldonas tenisa čempionāta - finālā, kurā par titulu otro gadu pēc kārtas cīnīsies ar serbu Novaku Džokoviču.

Pasaules ranga trešais numurs Alkarass pusfinālā ar 6-7 (1:7), 6-3, 6-4, 6-4 pārspēja Daņiilu Medvedevu (ATP 5.).

Abi tenisisti arī pērn tikās pusfinālā, kurā arī pārāks bija Alkarass.

Otrā pusfinālā Džokovičs (ATP 2.) ar 6-4, 7-6 (7:2), 6-4 pārspēja Itālijas tenisistu Lorenco Museti (ATP 25.).

Džokovičs Vimbldonas pusfinālā spēlēja 12.reizi karjerā, bet kopumā viņam "Grand Slam" turnīros šis bija 49.pusfināls. Tāpat serbs sasniedzis "Grand Slam" finālu 37.reizi.

Vimbldonas turnīrs noslēgsies 14.jūlijā.

Pērn par uzvarētāju vīriešu vienspēlēs kļuva spānis Karloss Alkarass, bet sieviešu vienspēlēs triumfēja čehiete Markēta Vondroušova, kura šoreiz zaudēja jau pirmajā kārtā.