Kārlis Melngalvis

Noskaidrots Džokoviča pretinieks Vimbldonas turnīra pusfinālā

Lorenco Museti.
Lorenco Museti. Foto: Reuters/ScanPix

Itālijas tenisists Lorenco Museti 10. jūlijā pirmo reizi karjerā sasniedza "Grand Slam" turnīra pusfinālu un cīņā par vietu Vimbldonas čempionāta finālā spēkosies ar titulēto serbu tenisistu Novaku Džokoviču.

Museti (ATP 25.) ceturtdaļfinālā ar 3-6, 7-6 (7:5), 6-2, 3-6, 6-1 pārspēja amerikāni Teiloru Fricu (ATP 12.).

22 gadus vecais itālis iepriekš Vimbldonas turnīrā nebija spējis pārvarēt trešo kārtu. Viņš pirms tam ir ticies kortā ar Džokoviču sešas reizes, tikai vienā no tām tiekot pie uzvaras, kā arī abos dueļos, kas aizvadīti šosezon, pārāks bijis Serbijas tenisists.

Jau ziņots, ka Džokovičam, kurš Vimbldonā uzvarējis septiņas reizes, ceturtdaļfinālā bija jātiekas ar Austrālijas sportistu Aleksu de Minoru (ATP 9.), tomēr savainojuma dēļ viņa pretinieks no cīņas atteicās.

Otrajā pusfināla pārī spēlēs spānis Karloss Alkarass (ATP 3.) un Daņiils Medvedevs (ATP 5.) no Krievijas.

Džokovičs Vimbldonas pusfinālā spēlēs 12.reizi karjerā, bet kopumā viņam "Grand Slam" turnīros šis būs 49.pusfināls.

Vimbldonas turnīrs noslēgsies 14.jūlijā.

Pērn par uzvarētāju vīriešu vienspēlēs kļuva spānis Karloss Alkarass, bet sieviešu vienspēlēs triumfēja čehiete Markēta Vondroušova, kura šoreiz zaudēja jau pirmajā kārtā.