Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis

Noskaties Jamals ar fantastisku raidījumu kļūst par jaunāko vārtu guvēju EURO vēsturē

Otrdien, 9. jūlijā, Spānija uzvarēja Franciju (2:1) 2024. gada Eiropas čempionāta pusfinālā. Pirmajā puslaikā izcēlās 16 gadus vecais spānis Lamins Jamals, kļūstot par jaunāko vārtu guvēju Eiropas čempionātu vēsturē!.

21. minūtē Jamals ieguva bumbu aptuveni 23 metru attālumā no vārtiem. Meklējot, kam atdot piespēli, viņš nevienu komandas biedru tā arī neieraudzīja, tādēļ nolēma pats raidīt bumbu vārtos.

Apspēlējot Francijas spēlētājus, Jamala raidītā bumba ar atsitienu pret tālāko vārtu stabu iekļuva vārtu tīklā, izlīdzinot rezultātu.

16 gadus vecais Spānijas izlases spēlētājs tādējādi ne tikai EURO 2024 laikā nokārtojis skolas eksāmenus, bet arī kļuvis par jaunāko vārtu guvēju Eiropas čempionāta vēsturē.

Jāpiemin, ka Jamals ir arī jaunākais spēlētājs turnīra vēsturē un pats jaunākais, kurš nopelnījis dzelteno kartīti.