NOSKATIES Belingems ar supervārtiem izglābj Angliju no fiasko

Džūds Belingems.
Džūds Belingems. Foto: AP/Scanpix

Svētdien, 30. jūnijā, Anglijas futbola izlase pašā galotnē izglābās no šokējoša zaudējuma Slovākijai, piektajā kompensācijas minūtē ar skastiem vārtiem izraujot 1:1.

2024. gada Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Anglija satikās ar Slovākijas futbolistiem kā izteikta favorīte. Tomēr tieši slovāki pirmie izvirzījās vadībā.

25. minūtē Slovākijas uzbrucējs Ivans Šrancs izvirzīja komandu vadībā pēc izcilas izspēles Anglijas soda laukumā (1:0).

Lai arī Eiropas čempionāta favorīte kontrolēja bumbu pārliecinoši vairāk, tās futbolisti nespēja pārbaudīt pretinieces vārtsargu. Tas ir – līdz spēles pēdējām minūtēm.

Otrā puslaika piektajā no sešām kompensācijas minūtēm Anglijas superzvaigzne Džūds Belingems ar fantastisku sitienu ritentiņā izrāva neizšķirtu.