Kārlis Melngalvis

Graudiņa/Samoilova "Elite 16" turnīrā cīnīsies par bronzas godalgām

Tīna Graudiņa.
Tīna Graudiņa. Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien piedzīvoja zaudējumu Čehijā notiekošā pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) "Elite 16" turnīrā sasniedza pusfinālā.

Turnīrā ar astoto numuru izsētās Graudiņa/Samoilova ar rezultātu 0-2 (18:21, 18:21) zaudēja kanādietēm Melisai Humanai-Paredesai un Brendijai Vilkersonei, kurām ir ceturtais numurs.

Vēlāk svētdien latvietes cīnīsies par bronzas medaļām.

Sestdien ceturtdaļfinālā viņas ar 2-0 (21:18, 21:12) pārspēja brazīlietes Karolinu Salgadu un Barbaru Seišasu, kurām turnīrā ticis trešais numurs.

Jau ziņots, ka ceturtdien latvietes 2-1 (21:19, 13:21, 15:11) pieveica ar 16.numuru izliktās Kimberliju Hildretu un Tīganu van Ganstu no ASV un ar 2-1 (15:21, 21:18, 15:11) uzvarēja pasaules čempiones un ranga līderes Eduardu Lisbou/Anu Patrisiju Silvu (1.) no Brazīlijas, bet piektdien ar ar 2-1 (21:18, 20:22, 15:10) pārspēja urnīrā ar devīto numuru izsētās amerikānietes Džūliju Skoulzu un Betsi Flintu, sasniedzot sacensību ceturtdaļfinālu.

Ar trim uzvarām trīs spēlēs Graudiņa/Samoilova A apakšgrupā ieņēma pirmo vietu. Grupas otrās (Lisbou/Silva) un trešās vietas (Skoulza/Flinta) īpašnieces cīnījās "play-off" pirmajā kārtā.

"Pro Beach Tour" rangā pirmās ir "Elite 16" sacensības, otrās - "Challenge", trešās - "Futures" sacensības.