VIDEO Āzijas un Okeānijas U-18 hokeja čempionāta mačs noslēdzas ar astronomisku rezultātu

23. aprīlī Āzijas un Okeānijas reģiona U-18 hokeja čempionāta mačā starp Taizemes un Kuveitas valstsvienībām fiksēts viens no visu laiku lielākajiem profesionālā hokeja rezultātiem.

Šajā spēlē Taizemes jaunie hokejisti ar 57:0 pārspēja Kuveitas vienaudžus.

Kad spēle noslēdzas ar šādu rezultātu, to ir grūti nodēvēt par profesionālā hokeja maču. Tomēr šī spēle norisinājās Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) sankcionētā turnīrā, līdz ar to arī tās rezultāts uzskaitāms vēstures annālēs.

Šajā mačā Taizemes hokejisti pa pretinieku vārtiem izdarīja 122 metienus, no kuriem lielākā daļa tika (97) tika izpildīti pirmajos divos periodos.

Kuveitas hokejisti šajā spēlē uz noraidīto soliņa pavadīja 10 minūtes, kamēr taizemieši noraidījās vienreiz.

Šis ir piektais lielākais rezultāts starptautiskā hokeja maču vēsturē. Zīmīgi, ka visu laiku graujošākā rezultāta nepareizajā pusē nonāca tieši Taizemes U-18 hokejisti. 1998. gada Āzijas un Okeānijas U-18 čempionāta mačā Dienvidkorejas jaunie hokejisti ar 92:0 sakāva taizemiešus.

Āzijas un Okeānijas U-18 čempionāts Uzbekistānā norisināsies no 23. līdz 30. aprīlim.