Viņa atzīmē, ka lielākoties nemaz nebija laika doties uz pagrabu, jo trauksmes sirēnas atskanēja tikai pēc apšaudes. Tāpat pilsētā vairākas bumbu patversmes bijušas slēgtas arī pēc 30. decembra.
Pagājušogad Belgorodas varasiestādes ziņoja, ka pilsētā darbojas 1700 bumbu patvertnes.
Pilnīgs klusums
Kristīna norāda, ka pašlaik valda "sērīgs klusums". Ielās cilvēki redzami maz, trīs lielākie tirdzniecības centri vairs nedarbojas, sabiedriskais transports kursē retāk un lielākie pasākumi ir atcelti.
Pirmās palīdzības kursu apmeklētība gan bijusi augsta.
20 gadus vecais students Romāns Jefimovs, kurš palīdz ievainotajiem, norāda, ka viņam pašam bieži vien ir grūti saņemties iziet ielās. Viņš gan nepametīs Belgorodu, jo viņam neesot, kur iet. Līdzīgi izlēmusi arī Kristīnas ģimene.
Biļetes uz Maskavu izpārdotas
Lielākā daļa Belgorodas iedzīvotāju Ziemassvētku brīvdienas pavadīja mājās. Daži domāja aizbraukt, vilcienu biļetes uz Maskavu gan tika izpārdotas janvāra pirmajās dienās. Daudzi apsver patverties mazajos ciematos pilsētas nomalē.
Sociālajos tīklos vairāki lietotāji apspriež triecienu iemeslus. Sociālo tīklu platformas "VKontakte" (VK) grupā ar nosaukumu "Belgorodā" daudzi lietotāji pieprasa izbeigt tā saukto "speciālo militāro operāciju" (Krievijas karu Ukrainā).
Citi kritizē Kremli par to, ka pēc 30. decembra triecieniem valstī netika izsludinātas sēras.