Pēc aptuveni divām dienām viņa esot ieraudzījusi kapucīnu pērtiķu baru un sākusi kopēt viņu uzvedību, lai izdzīvotu. Viņa vēroja, kādus riekstus un ogas viņi ēd, ķēra pērtiķu nomestos banānus un dzēra no viņu ūdenskrātuvēm. Galu galā, kad viņa sāka staigāt četrrāpus un pārstāja runāt, pērtiķi viņu esot sākuši pieņemt.
“Kādu dienu viens no jaunākajiem kapucīniem uzlēca man uz pleciem, un, ja jūs nekad neesat ticis apskauts un šis dzīvnieks uzliek rokas uz jūsu sejas, – tas ir jaukākais pieskāriens,” apgalvoja Marina.
Viņa džungļos esot dzīvojusi piecus gadus, līdz meiteni atraduši mednieki.
“Kādu dienu parasto kakofoniju pārtrauca kāda pērtiķa brīdinājuma kliedziens,” atminas sieviete, piebilstot, ka mednieki viņu aizveduši uz bordeli Kukutā, kur viņa pārdota prostitūcijai apmaiņā pret papagaili.
Pēc tur piedzīvotās vardarbības viņai izdevies aizbēgt un Marina kļuvusi par ielas bērnu, vadot kabatzagļu grupējumu. Pēc tam viņu izglābusi kāda ģimene, kura ļāvusi viņai strādāt pie viņiem kā istabenei.
Līdz vēlam pusaudža vecumam viņa strādāja pie labvēļu ģimenes, līdz tā izlēma emigrēt uz Lielbritāniju un paņēma līdzi arī Marinu. 1978. gadā viņi pavadīja sešus mēnešus Bredfordā, kur Marina satikās un iemīlēja Džonu Čapmenu – evaņģēliskās baznīcas ērģelnieku. Lai gan viņa nerunāja angliski un Džons nerunāja spāniski, tas netraucēja uzplaukt abu mīlestībai.
Pāris apprecējās, un viņiem piedzima divas meitas – Vanesa, kurai tagad ir 40 gadi, un Džoanna, kura ir 43 gadus veca. Marina pēc bērnu dzimšanas kļuva par mājsaimnieci.