Šodienas redaktors:
Pauls Jānis Siksnis

VIDEO Visatļautības kalngals? Ronaldu pēc komandas biedra noraidījuma necienīgi izturas pret tiesnesi (1)

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: AFP / Scanpix

Nesenajā Saūda Arābijas Karaļa kausa izcīņas mačā visai necienīgi pret mača tiesnesi izturējās "Al-Nassr" kapteinis Krištianu Ronaldu.

Portugāles futbola zvaigznes pārstāvētā "Al-Nassr" 31. oktobrī Karaļa kausa izcīņas astotdaļfināla mačā ar 1:0 pārspēja "Al-Ettifaq" vienību.

Šajā mačā gan netrūka diskutablu epizožu. Pirmā puslaika izskaņā pēc centrējuma soda laukumā vārtus guva "Al-Nassr" futbolists Andersons Taliska. Mača galvenais tiesnesis devās skatīties video atkārtojumu. Atgriezies laukumā viņš paziņoja, ka vārtu guvums netiek skaitīts, jo Ronaldu bijis aizmugures pozīcijā.

VAR ģenerētajā attēlā gan redzams, ka Ronaldu un pretinieka kreklu krāsas ir samainītas vietām.

Papildus neieskaitītajam vārtu guvumam mača tiesnesis Taliskam parādīja arī sarkano kartīti. Pēc šā lēmuma Ronaldu zaudēja savaldību un uzskatāmi pieprasīja mača galvenā arbitra maiņu.

"Al-Nassr" šajā mačā izdevās izcīnīt uzvaru pagarinājumā, jo spēles 107. minūtē vārtus guva bijušais "Liverpool" spīdeklis Sadio Manē.