Tas tika risināts divos dažādos veidos, un lielākā daļa Putina darbinieku nezināja patieso maršrutu. "Deviņdesmit procenti cilvēku nezina, kā viņš ieradīsies," sacīja Brižati.
Viens no veidiem, kā tiek organizēta Krievijas diktatora ierašanās Krimā, ir ar milzīgu traci: katrā lidostā ir automašīnas, helikopteri, apsardze, goda pavadoņi, izliekoties, ka Putins atrodas vienā no automašīnām.
Otrs veids ir absolūta slepenība. "Pēkšņi policija uzzinātu, ka Putins ir kaut kur Krimā," sacīja Brižati, piebilstot, ka neviens nezinātu, kā viņš tur nonācis.
Grezna "mazpilsēta" aiz sešus metrus augstiem mūriem
2019. gada izmeklēšanā neatkarīgais Krievijas medijs "Proekt" ziņoja, ka Olivjē pils ir milzīgs komplekss ar hokeja laukumu, peldbaseiniem, saunām, personāla kopmītnēm 60 personām, ar marmora sienām, marmora liftu un ziemas dārzu.
Satelītattēlos ap pili redzami arī meži, pludmales, neliela osta un helikopteru laukums.
"Tā ir fantāzijas vieta," Brižati sacīja neatkarīgajam medijam "TV Rain". "Tur ir fitnesa zāles, strūklakas, skaisti parki, tējas namiņi, grila zonas un pludmales."
Viņš arī sacīja, ka pludmalēs uzturējās bruņoti ūdenslīdēji, kas sargāja vietu no slepkavām.
Neatkarīgi no faktiskā darba katrs personāla loceklis kompleksā bija arī drošības virsnieks, Brižati sacīja medijam "Insider".
"Visi, kas tur strādā, arī personas, kas griež zāli vai mazgā veļu, strādā Federālajā aizsardzības dienestā," viņš sacīja. Viss komplekss ir kā "maza pilsēta".