Liepiņa saka: "Mums būtu jādara viss iespējamais, lai medijus atbrīvotu no jebkādas politiķu ietekmes. Mēs jau, protams, varam skaļi deklarēt, ka mediji ir neatkarīgi. Diemžēl tā nav. Diemžēl prakse rāda kaut ko pilnīgi citu. NEPLP tomēr ir atkarīga no politiskajām partijām. Arī fondi, kas piešķir naudu."
Sabiedrisko mediju darbs nav apmierinājis deputātu Aleksandru Kiršteinu.
Nacionālā apvienība (NA) viņu deleģējusi darbam Cilvēktiesību komisijā, neskatoties uz to, ka viņš sabiedriskā medija žurnālisti sociālajos tīklos atļāvies nosaukt par politisko prostitūtu.
Ja otra apvienības pārstāve komisijā Ināra Mūrniece aizies strādāt valdībā, iespējams, partijas viedokli šeit pārstāvēs vienīgi Kiršteins.
NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars norāda, ka viņam Kiršteina komentārs šķitis aizskarošs. "Esmu personīgi atvainojies žurnālistei. Un norādīju, ka tas nekādā gadījumā nav uzskatāms par kopējo frakcijas viedokli."
"Mēs diemžēl vai par laimi, kā uz to skatās, ne varam uzņemties atbildību un nocenzēt katra mūsu katra partijas biedra un diemžēl arī deputāta izteikumus," saka Dzintars.
"Runājot par politiku, es runāju par mūsu pieņemtiem lēmumiem, balsojumiem. Diemžēl ar izteiksmes līdzekļiem, ir kaut kāda vārda brīvība un reizēm arī man kā frakcijas vadītājam tas var nepatikt."
Komisijas vadība uzticēta Didzim Šmitam no "Apvienotā saraksta" (AS). Viņš savā politiskajā karjerā bijis elastīgs un pabijis vairākās partijās.
2009. gadā Šmits bija pārtikas rūpniekus pārstāvošo organizāciju vadībā, izveidoja biedrību "Tautas laiks" un plānoja dibināt jaunu sociāli - liberālu partiju. Pasākumam jau bija aizrunāta Nacionālā teātra zāle. Partijas atbalstītāju vidū - eksprezidents Guntis Ulmanis un kādreiz ar Tautas partijas dibinātāju Andri Šķēli saistītie uzņēmēji Atis Sausnītis un Ivars Strautiņš. Tomēr partija netapa, gadu vēlāk Ulmanis izveidoja politisko apvienību ar Šleseru un Šķēli "Par labu Latviju", kurai Šmits nepievienojās.