Daudzi malajiešu musulmaņi, it īpaši no vecākajām paaudzēm, uzskata, ka sievietēm ir lielāka dzimumtieksme nekā vīriešiem un ka šis rituāls mazinās libido un novērsīs ārlaulības attiecības.
Citi apgalvo, ka šī prakse ir wajib (obligāta) saskaņā ar islāma mācībām, kaut arī Korānā par to nekas nav minēts," stāsta sieviete.
Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem aptuveni 80% sieviešu, kurām veikta dzimumorgānu izkropļošana, ir trauksme, tostarp posttraumatiskā stresa sindroms.
"Es jutu tik lielu kaunu, it īpaši tāpēc, ka aizspriedumi par mūsu kultūru ir dziļi saistīti ar šiem rituāliem.
Publikācijas par to tiešsaistē man lika justies tikai sliktāk. Stāsti, kas it kā vēsta par izdzīvojušo "nežēlīgo realitāti", apgalvoja, ka dzimumakts būs tikai vēl viena nebeidzama, sāpīga pieredze. Tiek rakstīts, ka grūtniecības gadījumā būtu liels risks, ka man piedzims nedzīvs bērns," norāda cietusī.
"Es prātoju: vai visu mūžu esmu nolemta sliktam seksam?"
Sieviete stāsta, ka turpinājusi meklēt informāciju par to, kā uzlabot savu intīmo dzīvi, un izrādās, ka tas ir iespējams. "Kaut arī dažas izdzīvojušās patiešām saskaras ar šīm negatīvajām blakusparādībām, ne visām tas tā ir. Daudzas, piemēram, arī es, var arī izbaudīt seksu."
Bet ceļš, lai iemācītos izbaudīt seksu, bijis garš.
"Šis ceļš man, kā tumšādainai sievietei, kurai ir dīvainas attiecības pašai ar savu ķermeni un identitāti, bija grūts. Dažreiz es jūtos sievišķīga, dažreiz - vīrišķīga. Citreiz es jūtos neglīta un tāda, kas neko nav pelnījusi.