Viņu kopā ar māti pārveda uz īpašu privāto slimnīcu, kur viņas apmeklēja žurnālistu, politiķu un valdības pārstāvju armija, jo visi gribēja redzēt, kāds izskatās Indijas miljardais pilsonis, un, protams, nofotografēties ar viņu.
Pati Āsta Arora sāka apjaust savu statusu, kad sāka mācīties skolā: "Kad mācījos pirmajā klasē, knapi piecus gadus veca zināju, ka man ir jābūt kam īpašam, jo mani ik pa laikam intervēja žurnālisti. Vēlāk es sapratu, ka esmu dzimusi vienkāršā vidusšķiras ģimenē un esmu parasts cilvēks, nevis slavenība."
Tā kā Arora mācījās vienā skolā no bērnudārza līdz desmitajai klasei, visi viņas draugi un kolēģi zināja par viņas īpašo statusu. Vidusskolā viņa centās neizpaust draugiem savu "miljardā mazuļa" statusu, jo nevēlējās, lai viņai atkal tiktu pievērsta uzmanība. "Kad viņi galu galā uzzināja, kādu nedēļu visiem bija interesanti, un tad viss atgriezās normālā stāvoklī."
Ikreiz, kad Arorai sekoja mediji, reizēm pavadot no skolas līdz mājām, klasesbiedri viņai sekoja, cerot, ka arī viņi tiks intervēti. Arorai šī uzmanība likās nevajadzīga, jo īpaši tāpēc, ka tajās dienās viņai bija jāuzvedas īpaši nevainojami un jābūt īpaši disciplinētai.
"Kad es piedzimu, daudzi esot izteikušies, ka esmu dzimusi ar zelta karotīti mutē," Arora saka. "Kā vēlāk atklāju, nekāda zelta nebija."