Olgas Kambalas izteika par "kaut kādām čuhņām dobelēm" daudzus iedvesmojusi radoši izpausties – sociālo tīklu lietotāji turpina sacensties asprātībā. "Čuhņas džins" ir ticis ārā no pudeles un atpakaļ negrib līst!
Cepiens par "čuhņu" turpinās: sociālo tīklu lietotāji sacenšas asprātībā ar uzņēmumiem (15)
Daudzi uzņēmumi "čuhņgeitu" izmantojuši, lai sociālajos medijos atgādinātu par sevi, pārdotu kādu produktu un vienkārši radoši izpaustos. Pēc "Dobeles dzirnavnieka" krāšņās reakcijas Olgas izteikai sekojuši visdažādākie gājieni.
Tagad, sēžot čuhņas sveču gaismā, iespējams malkot čuhņas tēju, uzēst čuhņas karbonādi, plānot ekskursijas uz čuhņu, lai pasmaržotu čuhņas ceriņus.
Ar kodu CUHNA var saņemt atlaides un izdevīgāk nosūtīt pakas, iegādāties sausās zupiņas, pasūtīt picu – kaut vai uz čuhņu, noskūt bārdu, uztaisīt manikīru, aizlidot uz Ēģipti un Tenerifi, nopirkt treniņtērpu, iegādāties rotaslietas, kokmateriālus un ko tik vēl ne.
Komentāri un jautājumi bieži ir tikpat lieliski kā paši "čuhņgeitas" piedāvājumi. Ēteris Bugrijs, piemēram, jautā "Omniva": “Akcija derīga tikai rīdziniekiem, kas sūta uz čuhņām, vai arī tā ir spēkā, sūtot no vienas čuhņas uz otru?"
Ne tikai uzņēmumi – arī sociālo tīklu lietotāji nav uz mutes krituši – daudzi ir lepni, ka dzimuši un auguši "čuhņā".
Jāpameklē vārdnīcā precīza definīcija vārdam "čuhņa", jo es tur piedzimu un mūzikas skolā gāju.😀 Iespējams, Olga zina kaut ko, ko es nezinu. 🤔 Sveiciens visiem čuhņā un čuhņas novadā! #LaiDzīvoČuhņa pic.twitter.com/gFo7sV8BwU
— Lauris Reiniks (@LaurisReiniks) November 8, 2022
Arī Ilze Dobele no LTV "Panorāmas" tvītā pasmaidījusi par sava uzvārda jauno "tulkojumu", un kāds asprātis mēģinājis iztēloties, kā būtu, ja būtu.
Un runājot par Olgu Kambalu un Čuhņām, tad es ceru, ka Panorāmu nākotnē dzirdēšu šādu! Shoutouts @doilze #čuhņa #dobele pic.twitter.com/2VEOpeK3T0
— Rihards Gromuls (@Gromuls) November 9, 2022
Vismaz Latvijas mārketinga Nokia beidzot ir atrasta. Un tai ir pat seja un vārds.
— Rihards Mucins🇱🇻🇺🇦 (@rm_virtual) November 10, 2022
Kas tad vispār ir šī slavenā "čuhņa"? Sociālo tīklu lietotāji par to runā, gan ar humoru, gan pavisam nopietni – šim vārdam ir sena vēsture.
Piedāvāju Kambalas Latvijas teritoriālo dalījumu.
— 🌍 Artūrs Luņevs 🇱🇻❤️🇺🇦 (@LArtour) November 10, 202
60 km no Rīgas centra sākas "čuhņa", Dobele, protams, ir ārpus šī apļa, tātad čuhņa. pic.twitter.com/pB7ETromYI
Mani pārsteidz tas pārsteigums par čuhņām/nečuhņām - sen jau zināms, ka Rīga ir cool un jo tālāk, jo sliktāk.
— Reinis Znotins 🇱🇻🇺🇦 (@ZeReinis) November 10, 2022
Ogre ir pilnīgi lauki, bet ir arī sliktāki gadījumi. Piemēram, ir tāda Ņujorka, no turienes uz Rīgu ar auto vispār nevar nokļūt, galīga čuhņa!
Tāpat es šodien uzzināju, ka 18. gs. krievi par čuhnām sauca somugru tautas – somus, igauņus, karēļus. Attiecīgi sanāk, ka “čuhņa” kā nievājošs apzīmējums attīstījās no krievu nicinājuma pret šīm tautām (surprise, surprise 🤦🏻♀️).
— Elina Ogsta ✙ (@ElinaOgsta) November 9, 2022
Paldies Olgai arī par jaunām zināšanām! pic.twitter.com/qHTM8gpWdD
Gan jau arī "čuhņas karavāna" drīz būs aizgājusi tālāk, un nāks jauni cepieni, bet pagaidām izskatās, ka vēl kādu brīdi būs jautri.