Jauki ir veidot savas maskas, patiešām. Man mūžā ir bijusi izcila dzērves maska, veidota no pīta groza. Ar kartona pusmēnesi, izmērā apmēram 1,20 metri - kas bija jāliek uz galvas sievai - tik labi neveicās.
Savukārt vienkārši izgriezt jautru seju ķirbī kopā ar bērniem, lai iekšā kas spīd, - tā ir jautra mājturība."
Sintija: "Man Halovīni agrāk likās amerikāniski un lieki. Bet, liturģiski ņemot, tā ir Visu svēto diena un mēs atceramies aizgājējus. Savukārt bērniem tie ir konfekšu svētki, un, kad tev ir bērni, tu viņu labā esi gatavs darīt visu!"
Elīna: "Es kaut kad gastronomijas kontekstā aizdomājos par to, ka mums ir veļu laiks. Nu, barojam mirušos garus tātad. Un Halovīni ir tas laiks, kad tie mirušie gari tagad pārņēmuši bērnus un tie tad nēsājas apkārt, rīdami cukuru dažādās izpausmēs. Būtībā nekas jau nav mainījies, vien tas, ka tie iļģi kļuvuši redzami beidzot!
Varbūt tas tāds 21. gadsimta brīnums."
Anita: "Jo vairāk vienojošā, jautrā, krāsainā, priecīgā, jo pasaulei labāk."
Sallija: "Kāpēc gan rudenī, kad trūkst gaišuma, nelikt ārā tos ķirbjus, kāpēc neatcerēties senču garus? Mums ir ļoti daudz drūmu piemiņas un atceres dienu, pat 18. novembra koncerti nereti atgādina bēres. Mēs neprotam priecāties. Jāņi, nu tad var piedzerties. Ziemassvētki, nu tad var sapirkties, pat ja nevajag. Ak jā, uz Jauno gadu vēl var iedzert un paaurot. Tāpēc labāk ir svinēt, ja ir ko svinēt. Un, ja izdodas, mēģināt nepielakties, lai vienīgais, ar ko asociējas jebkuri svētki, nav - cik es izdzēru? Par Ziemassvētku rotājumiem - varbūt tiešām pēc 18. novembra, kuru šogad varbūt nosvinēsim ar prieku, jo mums ir Latvija, mums ir jumts virs galvas un uz mums nekrīt raķetes bez pārtraukuma, jo mums ir sava valsts. Un tās Ziemassvētku dziesmiņas jau tīri jaukas, bet, ja visās malās tās drillē trīs mēnešus, tad ir daudz par daudz."