Tāpat aptaujas dati liecina, ka pēdējo trīs gadu laikā 14% respondentu azartspēles spēlējuši tiešsaistē, 10% klātienē, bet 76% azartspēles nav spēlējuši vispār.
Taujāti par Pašatteikušos personu reģistru, 62% respondentu norādījuši, ka ir informēti par tā esamību, savukārt 37% nezina, kas ir Pašatteikušos personu reģistrs.
Kaktiņš norādīja, ka lielākoties par Pašatteikušos personu reģistru ir informēti tie respondenti, kas pēdējo trīs gadu laikā ir spēlējuši azartspēles. Vienlaikus informētāki ir latviski runājošie aptaujas dalībnieki.
Līdztekus aptaujas dati liecina, ka 23% respondentu zina kādu, kas ir reģistrējies Pašatteikušos personu reģistrā, 73% - nezina, bet 2% ir pašlaik vai iepriekš reģistrējušies paši.
Komentējot Dānijas pieredzi, Dānijas Azartspēļu regulatora Atbildīgas spēles nodaļas vadītāja vietniece Elēna Andersena pauda prieku par Latvijas sasniegtajiem panākumiem. Tostarp viņa norādīja, ka Dānijā ar Pašatteikušos personu reģistru ir informēti vien 45% iedzīvotāju.
Tāpat Andersena sacīja, ka Dānijā minimālais pašatteikšanās laiks ir 24 stundas, taču,
redzot Latvijas panākumus, arī Dānijas atbildīgās organizācijas nākotnē apsvērs iespēju pagarināt pašatteikšanās termiņus.
Vienlaikus azartspēļu rīkotāja SIA "William Hill Latvia" valdes loceklis Kaspars Rāzna sacīja, ka Latvijā būtu lietderīgi apsvērt saīsinātu pašatteikšanās minimālo laika periodu, iespējams, piedāvājot dažādus termiņus. "Tādējādi mēs varētu palīdzēt vēl lielākam skaitam cilvēku," pauda Rāzna.
Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras asociētā profesore un Sabiedrības veselības institūta direktore Anda Ķīvīte-Urtāne minēja, ka cilvēkiem psiholoģiski var būt bail iekļaut sevi reģistrā uz gadu, tādēļ arī viņa piekrita, ka būtu nepieciešams piedāvāt iespēju Pašatteikušos personu reģistrā sevi iekļaut uz 24 stundām vai pusgadu, līdztekus garākiem termiņiem.