Operācija "Londonas tilts" ir segvārds jau sen zināmam plānam, kas notiks dienā un nedēļā vēl pēc tam, kad nomirs Anglijas karaliene Elizabete II.
Karaliene tronī sēž kopš 1952. gada. Tas ir ilgākais jebkura monarha valdīšanas laiks Lielbritānijas vēsturē.
Šajā laikā viņa ir redzējusi vairāk nekā duci Lielbritānijas premjerministru, gandrīz 20 vasaras olimpiskās spēles un iepazinusies ar vairāk nekā pusduci pāvestu.
Karaliene ir gandrīz 600 biedrību un labdarības organizāciju patronese un viņai ir galvenā loma Lielbritānijas aliansē. Viņas aiziešana radīs daudz pārmaiņu. Ne tikai Apvienotajai Karalistei, bet potenciāli visai pasaulei.
Medijs "Business Insider" atklāj, kādi būs pirmie soļi pēc karalienes aiziešanas.
Operācija "Londonas tilts"
Aiziešanas dienā karalienes privātais sekretārs Edvards Jangs nekavējoties nodos ziņu premjerministram. Šajā ziņojumā, visticamāk, būs teksts "Londonas tilts ir sabrucis". Pēc tam premjerministrs uzsāks operāciju "Londonas tilts".
Pie Bekingemas pils vārtiem parādīsies melna izkārtne ar skumjo vēsti. Tajā pašā laikā tiks brīdināti mediji visā pasaulē. Katram plašsaziņas līdzeklim jābūt gatavam šai dienai.
Visi BBC raidījumi tiks pārtraukti, lai pavēstītu sēru vēsti. Ziņu moderatoriem jābūt sēru drēbēs, tām viņiem jābūt jau uz vietas studijā, un tradicionālais sarkanais BBC logo kļūs melns.