Trīs epizožu seriāls padziļināti pēta Hantera Mūra tīmekļa vietni "isanyoneup.com", kas tika izveidota laikā, kad internets bija "mežonīgs" un darbības tajā netika pienācīgi regulētas. Šī vietne būtībā bija kā atriebības epicentrs, un Hanters bija interneta sliktā zēna tēls, kuru atbalstīja daudzi fani.
Lepojoties ar savu sekotāju armiju, ko dēvēja par "ģimeni", Hanters Mūrs ļāva dažādiem lietotājiem anonīmi augšupielādēt savā tīmekļa vietnē attēlus, kuros pārsvarā redzami kaili vīrieši un sievietes, kā arī viņu sociālo tīklu konti, vārdi un adreses, protams, tie tika izvietoti bez jebkādas saskaņošanas un piekrišanas.
Kaila Lovsa ir viena no "isanyoneup.com" upuriem. Kad par meitas kailfoto nopludināšanu uzzināja viņas māte Šarlote, viņa centās palīdzēt meitai izņemt fotogrāfijas no Mūra tīmekļa vietnes. Šarlote sazinājās pašu Mūru, bet viņš abas sievietes ignorēja. Vēlāk māte sazinājās ar ASV Federālo izmeklēšanas biroju (FIB), kā arī tiesībsargājošajām iestādēm, tomēr tās problēmu ignorēja.
Kailas patēvs, jurists Čārlzs Parsels, sarunā ar Mūra advokātu panāca kailfoto izņemšanu no vietnes, piedraudot ar garu un dārgu tiesvedību. Tomēr māte Šarlote apstāties pie pirmā sanieguma negrasījās. Par spīti ģimenes locekļu ieteikumiem pārstāt, viņa sāka izmeklēšanu, kuras laikā sarunājās ar vairāk kā 40 upuriem no dažādiem ASV štatiem.
Interesanti ir tas, kā vaina par jebkādu kailfoto uzņemšanu, vismaz sākumā, tiek uzvelta upuriem. Liela daļa no šīm fotogrāfijām ir uzņemtas intīmos un privātos apstākļos, vēlāk atstājot tās sev par piemiņu vai nosūtot otrajai pusei. Fakts, ka tās ir augšupielādētas tīmekļa vietnē un ka nav nekādu likumu, kas to regulētu, liecina par to, cik patiesībā zemu toreiz tika vērtēts privātums, ko, par laimi, vairs nevar teikt par mūsdienām.