Kaktiņš kā piemēru minēja Covid-19 krīzi valstī un sekojošās diskusijas, kas izrietēja krīzes laikā.
Kaktiņš skaidroja, ka situācijai arī nepalīdz fakts, ka katrs ceturtais iedzīvotājs piekrīt apgalvojumam, ka ir daudz dažādu slepenu sazvērestību, kas ietekmējot cilvēku dzīves Latvijā.
"Agrolats Holdings" padomes loceklis Māris Mančinskis izcēla, ka lēmumu pieņemšanas procesā ir vairākas daļas un tieši lēmumu realizācija ir daļa, kas visvairāk rada problēmas uzticības veicināšanā.
Mančinskis skaidroja, ka vajag radīt kultūru, kurā tolerē kļūdas, it īpaši tādas, kas ir pieļautas darot, nevis nedarot.
Sedlenieks papildus uzsvēra, ka būtisks faktors ir arī tas, lai indivīdi uzņemtos atbildību, piedaloties ieviesto risinājumu procesos, piemēram, ievērojot Covid-19 ierobežojumus vai nepiesārņojot vietējos parkus.
Mančinskis izcēla, ka birokrātijas lielākā problēma ir, ka algots darbinieks nevēlas uzņemties lielus riskus, jo, lai gan izdošanās gadījumā nav garantēts personīgais labums darbiniekam, izgāšanās gadījumā darbinieks var tikt sodīts.
Sedlenieks papildus minēja, ka paaudžu maiņa fundamentāli lietas valstī nemainītu, jo realitātē jaunākās paaudzes pārstāvji sāk darbu, no vecajām paaudzēm iemācās, kā ir jāstrādā, un turpina strādāt kā iepriekšējā paaudze, bet ar iespējamām sīkām atšķirīgām niansēm.