Starp braucieniem viņam nācās mikroautobusu labot.
"Autobuss tika apšaudīts - ar mīnmetēju, šautenēm, godīgi sakot, uz tā ir tik daudz kara nospiedumu."
Brauciens cauri Krievijas okupētajai teritorijai līdz Mariupolei aizņēma astoņas stundas, braucot garām kontrolpunktiem un ik pa laikam apbraucot dubļu un līķu purvus, vienlaikus pastāvīgi baidoties no mīnām.
Braucot cauri pilsētai, viņš centās neskatīties uz līķiem vai uz izdegušām transportlīdzekļu paliekām, baidoties, ka varētu ieraudzīt mirušus bērnus un sabrukt.
"Cilvēki bija aprakti uz ielas pie tirdzniecības centriem, naktsklubiem un pat bērnudārza teritorijā," viņš teica.
"Daži līķi bija satīti paklājos un atstāti uz soliņiem."
Viņš lika sava vecā naktskluba personālam pagrabā ierīkot bumbu patvertni. Tajā atradās aptuveni 200 cilvēku, tostarp vecāka gadagājuma cilvēki un grūtnieces. Sākotnēji iecerējis glābt naktskluba darbiniekus, viņš izglāba arī citus patvēruma meklētājus.
"Visbriesmīgākais bija brīdis, kad iestājās klusums. Reiz bija kluss aptuveni astoņas stundas. Mēs nodomājām, ka viss ir beidzies. Tad atkal atsākās gaisa trauksme, visi bija pārbijušies, bērni pat apčurājās."
Puriševs pastāstīja, ka galu galā bija spiests iedzīvotāju evakuāciju pārtraukt 28. martā, kad kāds separātistu karavīrs viņam lika nekad neatgriezties, draudot viņu ieslodzīt cietumā.
"Vienīgais ievainojums bija stikla lauska sānā. Bet mētelis mani paglāba, un es guvu tikai skrāpējumu. Dievs mani, protams, pasargāja. Mans autobuss par mani parūpējās."
Viņam ir plāni par transportlīdzekļa likteni pēc kara.
"Kad atgriezīsimies Mariupolē, mēs no tā izveidosim pieminekli," cerīgs bija Mihailo.