Šodienas redaktors:
Eva Gaigalniece
Iesūti ziņu!

"Esam zaudējuši daudz karavīru." Kremļa pārstāvis atzīst zaudējumus Ukrainā

Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.
Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs. Foto: Reuters/ScanPix

Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs intervijā "Sky News" norādījis, ka "Krievija zaudējusi ievērojamu karaspēka daļu un tā ir milzīga traģēdija", vēsta medijs "Nexta".

Peskovs norāda, ka Krievijas karaspēka daļas zaudējums Ukrainā ir liela traģēdija. Viņš piebilda, ka viens no "speciālās operācijas" mērķiem bija novērst Trešo pasaules karu. 

Jau ziņots, ka Kremlis trešdien, 30. martā, apslāpēja entuziasmu par pagrieziena punktu Krievijas un Ukrainas delegāciju miera sarunās, kas otrdien notika Stambulā.

"Mēs nevaram konstatēt, ka tur bija kaut kas īpaši daudzsološs vai kādi izrāvieni," žurnālistiem sacīja Kremļa preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs.

"Priekšā ir ļoti, ļoti ilgs darbs," viņš piebilda.

Kā sacīja Peskovs, Maskavas vērtējumā "pozitīvi" ir tas, ka Kijiva sākusi savas prasības izklāstīt rakstiski.

"Mēs piesardzīgi izvairāmies no paziņojumiem par jautājumiem", kuri tiek apspriesti sarunās, jo "uzskatām, ka sarunām ir jānotiek klusumā", klāstīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu