Lielbritānijā katru gadu vairāki pusaudži kļūst par "spiegiem" – slepenajiem policijas informatoriem. Atrodoties kriminālā vidē, viņi seko līdzi pašu dzīvē notiekošajam un pēc tam ziņo saviem uzraugiem no tiesībaizsardzības iestādes par to cilvēku rīcību, kuri vakar tika uzskatīti par mīlošiem vecākiem, mīļotajiem un draugiem. Lielākoties neviens pieaugušais no šīs vides pat nenojauš, ka pusaudzis ir spiests dzīvot dubultu dzīvi.
Lielbritānijas valdība neslēpj, ka plāno biežāk noziegumu atklāšanā izmantot nepilngadīgos, kā slepenos informatorus. Un tiesā pierādās, ka šādai praksei ir tiesības pastāvēt.
Sāra
Sāras stāsts bija jāsaliek kopā no maziem gabaliņiem un tāpat neizdevās iegūt pilnu notikumu ainu. Ir zināms, ka viņa bija 17 gadus veca, kad policija pirmo reizi viņu uzrunāja. Līdz tam laikam par Sāru jau bija sākušas izrādīt interesi aizbildniecības iestādes – jaunās meitenes vecāki bija šķīrušies un pārāk neuztraucās par bērna likteni.
Sārai tuvākais cilvēks bija viņas puisis Ričards, kas bija iesaistīts seksa tirdzniecībā - viņš piespieda meitenes, tostarp Sāru, sniegt seksa pakalpojumus.
Policija jau sen mēģināja savākt pierādījumus lietā par Ričardu, tāpēc devās pie Sāras. Nav zināms, kādus vārdus likumsargi izvēlējās, lai pārliecinātu meiteni dalīties tajā, ko viņa zina, cik ilgs laiks bija vajadzīgs un kādas metodes varētu būt izmantotas.
Ir zināms, ka viņa atgriezās pie Ričarda un kādu laiku turpināja atrasties seksuālā verdzībā, vienlaikus ziņojot policijai par notiekošo.