Mazā Ksueli piedzima ar ģenētisku defektu - albīnismu, ko Ķīnā daļa cilvēku uzskata par sava veida lāstu. Visticamāk, tieši šī iemesla dēļ meiteni īsi pēc dzimšanas atstāja uz ielas pie kāda bērnunama, vēsta raidsaiedrība BBC.
Bērnu nama darbinieces meiteni nosauca par Ksueli, kas nozīmē balts un skaists. Kad trīs gadu vecumā viņa tika adoptēta un aizvesta uz Nīderlandi, Ksueli mamma nevarēja iedomāties meitenei atbilstošāku vārdu, kā arī negribēja pārraut saknes ar ķīniešu kultūru, tāpēc šāds vārds viņai ir vēl šodien.
"Kad es piedzimu, Ķīnā valdīja viens bērns ģimenē princips. Tev ļoti nepaveicās, ja piedzima bērns-albīns, vai ja tu biji tas bērns. Lielākoties šie bērniņi tika pamesti vai paslēpti, bet, ja tomēr viņi uzsāka skolas gaitas, viņu mati tika nokrāsoti melni.
Vietām Āfrikā albīnus vispār medī, pat nogalina un izmanto viņu kaulus cerībā, ka tie var mistiski ārstēt slimības. Protams, ka tā nav patiesība. Tie ir mīti. Man paveicās, ka tiku pamesta," stāsta Ksueli.
Tā kā meitenes vecāki neatstāja nekādu informāciju par viņas dzimšanu, Ksueli vecumu var tikai minēt, taču pirms gada viņai tikai veikts rokas rentgents, lai noteiktu aptuveno vecumu, un ārsti secināja, ka tas varētu būt 15.