Lapas pārstāvis gan uzskata, ka ir pavisam normāli, ja gadās pieļaut kādu kļūdu.
"Ikdienā portālu lieto aptuveni 23 000 skolotāju. Aptuveni puse šo skolotājiem veido elektroniskus mājasdarbus, piemēram, janvārī skolēni ir izpildījuši vairāk nekā vienu miljonu mājasdarbu. Arī mācību grāmatās, darba burtnīcās un pat eksāmenos gadās kļūdas, tas ir normāli. Digitālos mācību resursos šīs kļūdas var labot," skaidroja mācību vietnes "uzdevumi.lv" pārstāvis Edgars Škutāns.
Valsts neveic kontroli pār visiem uzdevumiem. Ja nav skaidrības, kā kādu uzdevumu izpildīt, tad vispirms ir jāvēršas pie skolotāja, kurš arī izskaidros. Konkrētais piemērs izmantots no Valsts izglītības satura centra sagatavotā materiāla (VISC), taču "uzdevumi.lv" mājaslapā ielikts nepilnīgi.
"Mēs diezgan regulāri saņemam sūdzības no vecākiem par kļūdām, ko viņi ir pamanījuši mācību grāmatās. VISC parasti saskaņo mācību literatūru, bet ļoti bieži ir arī izglītības iestādes, kurās tiek izmantoti dažādi citi mācību līdzekļi, kas nav aizliegts. Vispirms pēc skaidrojuma jāvēršas pie komersanta, jo VISC informāciju neievieto šajās platformās, tās ir brīvi pieejamas visiem," norādīja VISC pārstāve Liene Bērziņa.
Lai gan bija dots cerības stars, ka pirmās divas klases atgriezīsies skolā, tomēr valdība lēma vēl neatļaut pulcēties.
Taču ar šīs nedēļas sākumu būs pieejamas individuālas konsultācijas klātienē visos skolas vecumposmos, tiem bērniem, kam grūtības mācībās un kam nepieciešams psihoemocionāls atbalsts. Tas attieksies arī uz skolu, profesionālo skolu un augstskolu beidzējiem.