Politiķis aģentūrai LETA pauda, ka pašlaik nevēlas vērtēt Petravičas darbu, taču, prognozējot iespējamās JKP paziņojuma par Petravičas darba izvērtēšanu sekas, Dzintars pieļāva, ka tas var veicināt arī diskusijas par JKP virzītā ministra izvērtēšanu.
"Ja tiešām JKP prasīs demisiju, pieļauju, ka tas var novest arī pie citas demisijas prasības - Šuplinskas. Tā nav NA pozīcija, bet politiskā loģika saka, ka tāda iespējamība ir augsta un ar to jārēķinās," sacīja deputāts.
Dzintars gan atzina, ka nevar apgalvot, ka Petraviča "visos jautājumos bijusi uzdevumu augstumos un ka mums vienmēr sakrituši viedokļi - īpaši par demogrāfijas pasākumiem, par ko koalīcijā ir bijuši dziļi strīdi".
Politiķa ieskatā JKP paziņojums vērtējams kā politisks solis, nevis rūpes par nozari pēc būtības.
Kā ziņots, ja tuvāko divu nedēļu laika netiks novēroti jūtami uzlabojumi Covid-19 ierobežošanā pansionātos, JKP apsver iespēju lūgt premjeru vērtēt labklājības ministres Petravičas demisiju, teikts JKP izplatītajā paziņojumā.
Lai arī iepriekš vairākas reizes Labklājības ministrijai (LM) ir norādīts uz kritisko situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību pansionātos, JKP uzskata, ka reāli uzlabojumi nav redzami un situācija pansionātos turpina pasliktināties. Tāpēc nepieciešams vērtēt Petravičas atbildību, pauž partijā.