Bieži vien bildes ar jauniem muskuļotiem ķermeņiem liek apšaubīt, vai panākumus sportists ir ieguvis saviem spēkiem. Fitnesa un personīgie treneri izšķir dažas pazīmes, kuras pasaka vairāk nekā jebkurš "Instagram" ieraksts. Medija "Vice" žurnāliste Ketija Veija no Bruklinas noskaidroja, kā, paskatoties fotoattēlā, noteikt, kurš no "bodibilderiem" lietojis steroīdus.
Kad indiešu aktieris un komiķis Kumails Nandžiani ap Ziemassvētkiem savā "Twitter" kontā publicējis dažus fotoattēlus, kuros redzams, kā viņš ēd vakariņas, viņš, visticamāk, negaidīja, ka gūs tik plašu slavu. Taču izspiedušies asinsvadi uz rokām, platie pleci un kvadrātveidīgā žokļa līnija izraisīja tik plašus strīdus, ka diskusija tika turpināta "Reddit" vietnē, kur tika izveidots "sabredits" (no angļu valodas - "subreddit") ar 83 000 dalībniekiem par tematu:
"Vai kādreiz slaidais Nandžiani ir lietojis steroīdus, lai palielinātu svaru un uzaudzētu muskuļus?"
No vienas puses cilvēki apgalvo, ka Nandžiani ķermeņa uzbūve neļauj sasniegt šādus rezultātus bez "rezultāta uzlabotājiem". Aizstāvji metās virsū, citējot Nandžiani 2019. gada paziņojumus par to, kā personīgie treneri un nopietnas uztura izmaiņas palīdzēja viņam sasniegt jaunu, masīvu izskatu, gatavojoties lomai "Marvel" filmai, un apsūdzēja Nandžiani kritiķus rasismā. Vai komentētāji bija pārsteigti par balto vīriešu, piemēram, Krisa Prata, Liama Hemsvorta un Evansa, kuri fimās tēloja "supercilvēkus", iespaidīgajiem ķermeņiem?