Visbriesmīgākais gals piemeklēja Gebelsu pāra vecāko meitu, Helgu - fīrera "iemīļotākā meitene" nepakļāvās morfija iedarbībai un, saprotot, kas tiek darīts ar viņas brāli un māsām, sāka pretoties. Indi, viņai esot pie samaņas, mutē iespiedusi pašas māte un ārsts.
Todien dzīvību gan nezaudēja visas Gebelsu ģimenes atvases - Magdas dēls no iepriekšējās laulības, Haralds, kurš bija uzaudzis Gebelsa mājsaimniecībā, neatradās bunkurā, kad viņa šķīrās no šīs pasaules.
Haralds kara laikā bija sasniedzis pilngadību un pievienojās "Luftwaffe" - nacistiskās Vācijas gaisa spēku karavienībai. 1944. gadā Sabiedrotie spēki sagūstīja Haraldu, kurš tobrīd dienēja par leitnantu Itālijā - tādējādi jaunajam vīrietim bija iespēja atrasties relatīvā drošībā un izbēgt no pārējo ģimenes locekļu sūrā likteņa.
Pēc atbrīvošanas 1947. gadā Haralds devās strādāt pie sava bioloģiskā tēva, Gintera Kvanta. Viņš palīdzēja atjaunot tēva uzņēmējdarbību - vairāk nekā 200 uzņēmumu kontrolakciju grupu, tostarp 30% "BMW" un 10% "Daimler Benz" akciju daļu.
Kad Helmuta tēvs aizgāja mūžībā 1954. gadā, Haralda mantojums padarīja viņu par vienu no bagātākajiem Rietumvācijas vīriešiem. Viņš sevi pierādīja kā izveicīgu uzņēmēju, un, kad 1967. gadā gāja bojā aviokatastrofā, viņš saviem pēcnācējiem atstāja mantojumu aptuveni 1,5 miljardu Vācijas marku apmērā. Mūsdienās Gebelsu vienīgā izdzīvojušā bērna mantinieku kopējā bagātība ir lēšama aptuveni piecu miljardu eiro apmērā.
Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!