Diemžēl sabiedrībā joprojām valda daudzi aizspriedumi un stereotipi par to, kas ir un nav normāls mūsu seksuālajā dzīvē. Par septiņiem izplatītiem mītiem, kas apvij vīriešu seksuālo dzīvi, vēsta portāls "People".
Mīts: Dzimumlocekļa izmērs ietekmē apmierinātību
Pretēji populāram pieņēmuma, "lielāks" ne vienmēr ir "labāks" - dzimulocekļa apkārtmērs un garums nespēlē izšķirošu lomu tajā, cik apmierināts ar savu seksuālo dzīvi būs vīrietis vai viņa otrā pusīte.
Džasmins Brāmbats, urologs no Floridas štata ASV, portālam minējis, ka "lielākā daļa vīriešu ir gana "apdāvināti". Lielākais stress nāk no nemitīgas sevis salīdzināšanas ar porno industrijas zvaigznēm, kas nav adekvāti".
Mīts: Ar uztura bagātinātāju palīdzību ir iespējams samazināt savu "atpūtas periodu"
Internetā ir atrodami daudzi tirgotāji, kas piedāvā preparātus, kas samazinot laiku, kas paiet starp ejakulāciju un nākamo erekciju. Pārsvarā šo uztura bagātinātāju ražotāji apgalvo, ka "atpūtas laiku" regulē hormons prolaktīns, kura līmeņus ar preparātu palīdzību piedāvā samazināt. Šis pieņēmums nav zinātniski pamatots, turklāt nav zināms, kā vīrieša ķermeni ilgtermiņā var ietekmēt šī hormona nomākšana.
Mīts: Ilgstošs periods bez ejakulācijas var būt dzīvībai bīstams
Lai arī varētu šķist, ka šis mīts eksistē tikai Holivudas komēdijās, patiesi ir vīrieši, kuri uztraucas par to, ka ilgstošs seksa trūkums var būt nāvējošs. Par to var liecināt arī sēklinieku palikšana tumšākā krāsā - tas ir saistīts ar to, ka pēc uzbudinājuma no šīs ķermeņa daļas neteik pienācīgi aizvadītas asinis, kas parasti notiek pēc ejakulācijas. Gadījumā, ja ir novērojams šis simptoms, risinājums ir vienkāršs - jānodrošina ejakulācija.