Ķīnā strikti skatās līdzi, lai tiktu valkātas sejas maskas. "Mums visu laiku ir jāatrodas maskās un strikti jāievēro šeit esošie noteikumi." stāsta brāļi. "Vienīgais mirklis, kad drīkstam noņemt maskas, ir tad, kad atrodamies savās istabiņās."
Viņi saka, ka pirmie iespaidi par trasi bija ļoti labi, un var redzēt, ka ķīnieši ir ieguldījuši lielu darbu, strādājot pie trases arhitektūras un būvēšanas. Viņi bilst, ka "trase tiešām ir interesanta".
Pirmos braucienus jaunajā trasē pieredzējušie sportisti aizvadīja 27.oktobrī.
"Otrdien veicām trīs braucienus un jau pēdējā braucienā pakāpāmies startēt no dāmu starta pakājes. Visus trīs braucienus nobraucām stabili, ar katru braucienu aizvien vairāk sākām izprast trasi, bet trešajā braucienā jau sasniedzām 116 kilometru ātrumu stundā," pirmo "darbadienu" olimpiskajā trasē raksturo Šici.
"Sajūtas bija interesantas, adrenalīns bija sakāpis, jo veikt pirmo braucienu šajā trasē bija kaut kas pilnīgi jauns," par pirmo braucienu saka sportisti. "Trase nav pārāk vienkārša, bet mēs vairāk teiktu to labā ziņā, jo šajā trasē būs jāatšifrē daudzi mazi knifiņi, lai spētu braukt ātri."
Arī citi sportisti kopumā ir pozitīvi noskaņoti par trases konfigurāciju.
Sportisti atgriezīsies Latvijā 2.novembrī un turpinās gatavošanos jaunajai 2020./2021.gada kamaniņu sporta sezonai, kas tiks atklāta no 27. līdz 29.novembrim Austrijas trasē Insbrukā ar pirmo Pasaules kausa posmu.
Andris un Juris Šici izcīnījuši sudraba medaļas divniekos 2010.gada olimpiskajās spēlēs Vistleras trasē Kanādā un divas bronzas godalgas - divniekos un komandu stafetē - 2014.gada spēlēs Sočos.
Pekinas olimpiskās spēles paredzētas no 2022.gada 4. līdz 20.februārim.
Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!