Viņš ēda, rotaļājās un mācījās kā jebkurš parasts bērns. Tikai Deivida Vetera dzīvību no ārpasaules sargāja plastikāta burbulis, jo viņam bija smags kombinēta imūndeficīta sindroms. Pat šķietami nekaitīgs bacilis varēja viņu nogalināt. Šī gada 21. septembrī Deividam apritētu 49 gadi, ja viņa dzīve neaprautos 12 gadu vecumā neveiksmīgas medicīniskās manipulācijas dēļ.
Viņa izredzes dzīvot ārpus sterilas vides bija neiespējamas. Kad Deivids nāca pasaulē, viņa vecāki nolēma zēnu ievietot speciāli veidotā izolatorā, līdz tiks atrasts risinājums imunitātes iegūšanai.
Sterilā un izolētā telpā Deivids pavadīja 12 gadus jeb visu savu dzīvi. Lai arī zēnam tika nodrošināti izdzīvošanai nepieciešamie apstākļi - dzīve "burbulī" spēcīgi ietekmēja viņa uztveri un attiecības ar ārpasauli.
Imūndeficīta centrs publikācijā savā mājaslapā atklāj viņa mātes Kerolas Annas Demarē sacīto par Deivida īso mūžu: "Vienīgais, kas bija mūsu pārziņā, bija redzēt, ka Deivids saņem vislabāko iespējamo aprūpi. Mēs uzticējāmies mūsu ārstiem. Mēs bijām pateicīgi par "burbuli". Plastikāta izolators bija vienīgā Deividam pieejamā ārstēšanās iespēja tajā laikā. Ja nebūtu tāds bijis, mums viņš nebūtu bijis veselus 12 gadus.
Mūsu mērķis bija saglabāt Deividu drošībā sterilā vidē, vienlaikus iepazīstināt ar ārpasauli un pārliecināties, ka viņš jūtas mīlēts."
Imūndeficīta sindroms ir reti sastopams un bieži letāls - tas skar apmēram vienu no 58 000 zīdaiņu.
Šo traucējumu rada ģenētiskas mutācijas, kuru dēļ organismā rodas pārāk maz imūno šūnu, kas aizsargā ķermeni no infekcijām. Veselā imūnsistēmā šīs šūnas, kas pazīstamas kā limfocīti, uzbrūk svešiem organismiem. Cilvēkiem ar imūndeficīta sindromu trūkst šīs kritiskās imūnās aizsardzības.