"Bāzējamies tirdzniecības centrā "Akropole". Šogad mums būs jau četras grupas - iesācēji, U-9, U-11 un U-13 vecuma grupās. Izskatās, ka visas treniņu grupas šogad būs pilnas. Interese par hokeju ir," pauž bijušais Latvijas izlases "mūris", norādot, ka iesācējiem arī tiek piedāvāts ekipējums, lai hokeja gaitu sākums būtu vieglāks.
"Pārsvarā pie mums trenējas bērni no Rīgas, bet ir arī daži no Ogres, Ikšķiles un Mārupes."
Pēc Masaļska teiktā var spriest, ka ideja par sava hokeja vai sporta kluba izveidi ir jau dažus gadus veca. "Kad karjera gāja uz beigām, bija skaidrs, ka kaut kas ir jādara. Arī pašiem ir mazi bērni, tāpēc gribējās izveidot hokeja klubu vai skolu, kurā tiktu pielietotas, mūsuprāt, pareizākās metodes," stāsta bijušais vārtsargs. "Tā kā ar Mārtiņu [Cipuli] paši visam šim procesam esam gājuši cauri, zinām, kā visam jābūt. Tāpat arī paši šo procesu varam pieskatīt."
Pieredzes bagātie hokejisti savā klubā vēlas demokrātisku un saprotošu vidi, nevis sportistu dzīšanu un lamāšanu, kas bieži bija redzams pagājušā gadsimta hokeja speciālistu metodēs.
"Uzskatu, ka 16 gadu vecumā jaunietim nevar pateikt, ka viņš neprot spēlēt hokeju, jo daži attīstās vēlāk nekā pārējie. Tas, kurš 16 gados varbūt ir vājākais grupā, 18 gados jau var būt izlases līderis," demokrātisku metožu nepieciešamību pamato Masaļskis. "Tā arī ir lielākā atšķirība - kādreiz izdzīvoja stiprākie, bet tagad, manuprāt, iespēja ir jādod visiem. Šādi mēs noteikti atradīsim vēl vairāk talantus."